• مدیریت 09123159006
  • مدیر فروش 09121796284
  • سفارشات 09127663525
  • کارخانه 021654522970/2/3
  • شهریار-قبل از چهار راه ملارد-روبه روی شهرک جعفریه- بلوار امام حسین- انتهای بوستان11

تیرچه استاندارد مهدی

کارخانه تیرچه سازی مهدی

تجهیزات پیشرفته

تجهیزات پیشرفته

تیرچه سازی مهدی با استفاده از جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های تولید تیرچه، اقدام به تولید انواع تیرچه پاشنه بتون، صنعتی (جوش مقاومتی) سنتی (جوش co2)، کرومیت یا جان باز مینماید.

ادامه
مصالح با کیفیت

مصالح با کیفیت

کارخانه تیرچه سازی مهدی با داشتن تاییدیه استاندارد این اطمینان را به مشتریان اعلام میدارد که تمامی محصولات، از قوانین مورد الزام اداره استاندارد و نظام مهندسی پیروی مینماید.

ادامه
دانش و تجربه

دانش و تجربه

کارخانه تیرچه سازی مهدی با داشتن سابقه ای طولانی و کادری مجرب و حرفه ای در امر تولید انواع تیرچه پاشنه بتون و کرومیت(جان باز)، اقدام به تولید محصول مینماید.

ادامه

تیرچه سازی مهدی

  • 13:47
  • 927  بازدید

کارخانه تیرچه سازی مهدی

کارخانه تیرچه سازی مهدی در تاریخ 1386 در شهرستان شهریار شروع به کار نموده و طی سال های گذشته توانسه با رعایت استاندارد های روز دنیا و با تلاش و پشتکار فراوان، تیرچه هایی با استاندارد و کیفیت بالا تولید نموده و روانه بازار نماید.

چرا تیرچه سازی مهدی؟

شاید مهم ترین سوالی که برای اولین بار در ذهن مشتری به وجود بیاید این باشد که چرا تیرچه سازی مهدی را جهت ساخت و سفارش تیرچه انتخاب نماییم؟

 

1- ساخت تیرچه با رعایت استاندارد های روز


تیرچه سازی مهدی تمامی وسایل آزمایشگاهی جهت کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید تیرچه را دارا بوده و با رعایت استاندارد های روز در جهت تولید و ساخت تیرچه با بالاترین کیفیت ممکن فعالیت مینماید و با افتخار این تضمین را به مشتریان میدهد که تمامی محصولات ساخته شده دارای مجوز و استاندارد های مربوطه هستند.

"تصاویر وسایل آزمایشگاه و افتخارات کسب شده توسط مجموعه"

 

تیرچه مهدی

 

تیرچه مهدی


2- قدمت و سابقه کارخانه تیرچه مهدی


تیرچه سازی مهدی در سال 1386 شروع به تولید و ارائه خدمات تیرچه سازی نمود و طی سالیان گذشته همواره سعی در بالا بردن کیفیت و ارائه بهترین نوع محصول را جهت استفاده مشتریان فرهم آورد.


3- تضمین بهترین قیمت در میان کارگاه های ارائه دهنده خدمات تیرچه

تیرچه سازی مهدی  تمامی تیرچه ها و محصولات خود را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت به بازار عرضه میکند.

 

 

 

4- ساخت و ارسال سریع سفارشات

گروه مهندسی تیرچه سازی مهدی با استفاده از کادر مجرب جهت حمل و نقل و باربری، این تضمین را به مشتریان ارائه مینماید که سفارشات تیرچه های صورت گرفته در هر حجم و مقدار سفارش در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.

تیرچه سازی مهدی

 

 

 

5- تضمین بهترین کیفیت

تمامی محصولات کارخانه تیرچه سازی مهدی با بهترین مصالح و مواد اولیه تولید و در ساخت تیرچه ها از بهترین نوع میلگرد استفاده میشود.

تیرچه سازی مهدی

 

 

 

6- استفاده از بهترین و مجرب ترین کادر تیرچه سازی

کارخانه تیرچه سازی مهدی جهت تولید انواع مختاف تیرچه در در بخش های مختلف کارخانه، از بهترین و خبره ترین نیروی انسانی استفاده مینماید

تیرچه مهدی

لایک : 15
کد امنیتی رفرش
تیرچه سازی مهدی
خوش آمدید!

تیرچه سازی مهدی در یک نگاه

کارخانه تیرچه سازی مهدی در تاریخ 1386 در شهرستان شهریار شروع به کار نموده و طی سال های گذشته توانسه با رعایت استاندارد های روز دنیا و با تلاش و پشتکار فراوان، تیرچه هایی با استاندارد روز دنیا و کیفیت بالا تولید نموده و روانه بازار نماید

اطلاعات کامل

پروژه های انجام شده

15600

سفارشات انجام شده

15500

رضایت مندی مشتریان

99

درصد رضایت مندی

110

در دست ساخت

چرا تیرچه سازی مهدی؟

1- ساخت تیرچه با رعایت استاندارد های روز 2- قدمت و سابقه کارخانه تیرچه مهدی3- تضمین بهترین قیمت در میان کارگاه های ارائه دهنده خدمات تیرچه4- ساخت و ارسال سریع سفارشات5- تضمین بهترین کیفیت6- استفاده از بهترین و مجرب ترین کادر تیرچه سازی

گواهی استاندارد کیفیت

کارخانه تیرچه استاندارد مهدی، با توجه به ابلاغیه 1-2909 همه تیرچه های مصرفی در ساختمان ها ملزم به داشتن گواهی تاییدیه استاندارد میباشد و سازندگان موظف به تهیه تیرچه از کارخانه های دارای تاییدیه استاندارد هستند. ادامه

استفاده از مصالح با کیفیت

تیرچه سازی مهدی، جهت تولید انواع تیرچه از مصالح، میلگرد و آهن آلات با کیفیت بهره میبرد. ادامه

پایین ترین قیمت

تیرچه سازی مهدی، با توجه به خرید مواد اولیه از کارخانه و بدون واسطه، این اطمینان را به مشتریان میدهد که تیرچه را به نازل ترین قیمت روانه بازار مینماید. ادامه

ارسال سریع سفارشات

تمامی سفارشات در سریع ترین زمان ممکن توسط کادر مجرب باربری تحویل میگردد ادامه

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید. همچنین امکان بازدید از مراحل بتون ریزی و انجام پروزه قبل از تحویل نیز در محل کارخانه وجود دارد.

  • 02165452970-72-73
  • 09123159006
  • 09121796284
  • شهریار-قبل از چهار راه ملارد-روبه روی شهرک جعفریه- بلوار امام حسین- انتهای بوستان11